Aşağıdaki Kodları Kutuya Giriniz

Please wait...
title

Blog

Tümsan Matbaa

ikitelli-matbaaTümsan Matbaa  Tüm Matbaa İşlerinizi en kısa sürede ve uygun fiyatlara Profesyonel profesyonel bir şekilde sunmaktadır.

Tümsan Sanayi Sitesin de Matbaa hizmeti veren matbaacı firmamız size bir telefon kadar yakınız. Her Türlü matbaa işlerinizi en hızlı bir şekilde yaparak adresinize teslim ediyoruz.

Tümsan Sanayi Sitesi  başta olmak üzere İOSB İkitelli Organize Sanayi bölgesi ve Başakşehir bölgesinde 2001 yılından beri  Fatura, Katalog, Broşür, Kartvizit, Afiş, El İlanı, Kaşe, Zarf, Antetli Kağıt, Dergi, Ajanda, Bloknot,  Davetiye, Cepli Dosya, Küp not, Küp Bloknot, magnet, yaka kartı, Bardak Altlığı, Poster, Etiket Sticker,  Kurumsal Kimlik, Ruhsat Kabı, Takvim, Islak Mendil, Mouse Pad, Karton Çanta, Oto Kokusu, Oto Paspası,  Sürekli Form Fatura, Sürekli Form İrsaliye, Şeffaf Kartvizit, Personel Kartı, Plastik Kart,  Elektronik Giriş Kartı, İndirim Kartı, Kutu ve Ambalaj, Hediyelik ve Promosyon Ürünlerini kaliteli bir biçimde yapmaktayız.

Tümsan Sanayi Sitesi nde matbaa firması olarak prensibimiz; Müşteri memnuniyeti, süreklilik ve en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Tümsan Matbaa  her geçen gün hızla değişen ve büyüyen Matbaa Teknolojilerini yakından takip ediyor ve mevcut Müşteri Potansiyelimizi artırarak, Tamamen müşteri memnuniyeti hedefli bir Matbaa Firmasıyız. Tümsan Matbaa  Matbaa Firma ve Kurumların ihtiyaçları doğrultusunda Profesyonel Matbaa / Bakı Hizmetleri Sunmaya Devam Etmektedir.


İkitelli Matbaa ve Baskı Hizmetleri
İOSB Aykosan Sanayi Sitesi A-66 İkitelli – Başakşehir – İstanbul – Türkiye
Telefon: 0 212 696 90 20    Mail:       info@ikitellimatbaa.com

No Comment

1